Отборът на Арда Кърджали записа много ценна победа над Берое в Стара Загора. Гостите се наложиха с 1:0 благодарение на единствения гол на радослав Василев от дузпа в края на първото полувреме. Десет минути преди края на двубоя, голмайсторът на домакините направи фатален пропуск от бялата точка и лиши своите поне от точка.

Това бе първа победа за Арда в шампионата от 30-ти септември насам. Със спечелените три точки тимът на Стамен Белчев изпревари именно Берое и Черно море в класирането и зае шестото място във временното подреждане. Берое пък записа втора поредна загуба под ръководството на Димитър Димитров.

Във видеото може да видите най-интересните моменти от мача между Берое и Арда в Стара Загора.