Берое разгроми с 4:1 Загорец Нова Загора в контрола, играна в Стара Загора. Головете вкараха Ибрахима Конте, Еривалдо, Иван Минчев и Радослав Апостолов, за гостите се разписа Александър Хардалов.

Пропуски в началото направиха Гаюс Макоута и Ибрахима Конте, който обаче се реваншира в 25-ата минута, пращайки топката в десния ъгъл на вратата на Стоянов. Пробив на Лебон в 32-ата минута завърши с чудесен удар, но топката срещна десния стълб, а след това стражът на Загорец изби в корнер.
Конте бе замесен и във второто попадение на Берое в 33-ата минута. Той изведе Еривалдо сам срещу Стоянов и прокара топката между краката му за 2:0.

Александър Хардалов намали резултата в 53-ата минута от дузпа, отсъдена за игра с ръка на Крум Стоянов.

Старозагорци поведоха с 3:1 с гол на Иван Минчев в 75-ата минута. 10 минути по-късно след центриране от корнер Теди Мезаг игра два пъти с глава, след което Радослав Апостолов вкара за крайното 4:1.