Отборът на Локомотив Пд завърши 2:2 с Динамо Тбилиси в първата си контрола от лагера в Анталия. „Смърфовете” на два пъти се оказваха догонващи в резултата, а попаденията реализираха Ален Ожболт и Димитър Илиев от дузпа.

В 24-ата минута грузинците поведоха в резултата чрез Антонио Рохано за 1:0.

В 36-ата минута Милош Петрович получи втори жълт картон и напусна терена, на негово място влезе Момчил Цветанов, който направи силен мач.

Само 120 секунди по-късно Ален Ожболт изравни резултата за 1:1 след пас отляво на влезлия преди малко Момчил Цветанов.

В 42-ата минута грузинците отново излязоха напред в резултата, Митру Иванисеня даде преднина на Динамо  за 2:1.

След почивката Бруно Акрапович направи редица смени в състава си, а в игра се появи е дошлият на проби Никола Марич.

В самия край на контролата Локо Пд стигна до равенството. В 84-ата минута Локомотив Пд оформи крайното 2:2. Димитър Илиев се разписа от дузпа, отсъдена за събаряне в наказателното поле на Момчил Цветанов.

Това се явява пета контрола за тима на Бруно Акрапович, който преди да замине за Турция записа победи в учебна игра срещу Локо Пд U19, Марица,  Локо Горна Оряховица и Черноморец Балчик.

Съставът на Локомотив през първото полувреме: Мартин Луков, Милош Петрович (36' Момчил Цветанов), Асен Георгиев, Йосип Томашевич, Мустафа Абдулахи, Игор Банович, Парвизджон Умарбаев, Бирсент Карагарен, Димитър Илиев, Анте Аралица, Ален Ожболт

Съставът на Локомотив през второто полувреме: Мартин Луков, Димитър Везалов, Асен Георгиев, Лукас Масоеро, Йосип Томашевич, Янко Ангелов, Игор Банович (79' Уирис Густаво), Димитър Илиев, Момчил Цветанов, Вилим Посинкович, Анте Аралица (62' Никола Марич)