Станислав Манолев, който отбеляза четвъртия си гол за националния отбор в последните девет месеца, направи специално посвещение на попадението.

Още на японска земя, Манолев отправи поздравления към своя добър приятел Николай Бодуров, който днес празнува рожден ден. Защитникът на Литекс става на 27 години, но тъй като от март не играе, заради контузия, не е в състава на националния тим за контролите с Япония и Казахстан.

Въпреки че не е с националите, там не го забравят. „Този гол е за моето приятелче Бодуров, който днес има рожден ден. Да си жив и здрав,“ написа Станислав Манолев в една от социалните мрежи.

Манолев се разписа в третата минута на мача с Япония в Тойота, за победата на България с резултат 2:0.