Берое загуби с 1:3 от руския Оренбург в първата си контрола в Турция. Заралии откриха резултата в 25-ата минута чрез желания от Левски Илиян Стефанов, но с попадения на Дмитрий Василиев (47), Андрей Малих (83) и Юрий Ковальов (90) руснаците обърнаха резултата.

Двубоят беше ръководен от Левон Апкарян, а новият треньор на заралии Петър Хубчев ще се присъедини към отбора утре.

LAP.bg
28 снимки

В 25-ата минута Илиян Стефанов се разписа с глава и не остави шансове на Гошев. В началото на втората част Василиев с удар от далечна дистанция изравни.

В 83-ата минута Малих отправи удар от далечна дистанция, Генадий Ганев не се намеси добре и топката се озова във вратата му.

В добавеното време защитата на заралии изпусна Ковальов, който с удар в далечния ъгъл оформи крайното 1:3.

За Оренбург не игра българинът Матео Стаматов.

БЕРОЕ: 33. Генадий Ганев 4. Христо Митев 3. Мирослав Енчев 26. Камен Хаджиев 24. Джонатан Перейра 16. Симеон Мечев 10.Даниел Генов 8. Илиян Стефанов 27. Абубакар Тунгара 11. Алиун Фал 21. Кийлън Лебон