Ботев Враца приема Берое на стадион "Христо Ботев" в мач от групата на изпадащите на efbet Лига. Двубоят е с начален час 20:15 и може да го наблюдавате НА ЖИВО по DIEMA SPORT, а Gong.bg ще го проследи за вас минута по минута, отразявайки най-интересното от сблъсъка.

Наставникът на Ботев Враца Даниел Моралес заяви, че двубоят с Берое ще бъде една огромна битка. Антонио Георгиев е аут за тима и няма да може да играе повече до края на сезона. Ботев Враца е стабилен домакин в последните срещи, като има едва една загуба пред собствена публика в последните 9 мача. Интересното е, че срещу врачани са изпълнени най-много дузпи в първенството - цели 10.

Берое е с втората най-лоша атака като гост и изпитва сериозни проблеми пред гола, когато тимът е далеч от дома. Ромарио Мойс е следен от отбора във Втора Бундеслига Гройтер Фюрт. Берое има две загуби във Враца в последните си осем срещи. Нападателят на тима Калоян Кръстев продължава да лекува контузия и е аут за сблъсъка.