Отборите на Берое до 15 и до 17 години постигнаха убедителни победи над Добруджа в двубои от 18-ия кръг на Елитните групи.

Берое U17 се наложи с 6:0 над съперника. Васил Василев откри резултата в 15-та минута, а в 38-та Тодор Жеков удвои. След почивката Павел Кочев на два пъти, отново Тодор Жеков и Дамян Йорданов оформиха крайния резултат. Така момчетата на Слави Жеков вече имат в актива си 37 точки. В следващия кръг отборът гостува на Локомотив Пловдив, а срещата е насрочена за 28 март от 14 часа.

Берое U15 пък спечели своя двубой срещу Добруджа с 4:0 след попадения на Кристиан Атанасов, Стоян Добрев и Ивайло Митев, който се разписа на два пъти. Така отборът, воден от Виктор Димитров има в актива си 30 пункта и в следващия кръг също гостува на Локомотив в Пловдив, а срещата започва в 12 часа на 28 март.